⚽ ZulA*** menang RM8,500 – Johor Darul Ta'zim vs Selangor FC  |  🏸 Pertaruhan Badminton – Malaysia Open kini dibuka  |  🎮 E-Sukan – Dota 2, Mobile Legends & Valorant tersedia  |  ⚽ Liga Super Malaysia – Lebih 500 pasaran setiap perlawanan  |  💳 Deposit GrabPay dalam masa 2 minit – terus bertaruh!  |  🏆 Bonus Deposit Pertama sehingga RM500 – daftar sekarang  |  ⚽ FarizM*** menang RM12,300 di EPL Handicap Asia  |  🏀 NBA & Bola Keranjang – odds terbaik di scrplay apk  |  ⚽ ZulA*** menang RM8,500 – Johor Darul Ta'zim vs Selangor FC  |  🏸 Pertaruhan Badminton – Malaysia Open kini dibuka  |  🎮 E-Sukan – Dota 2, Mobile Legends & Valorant tersedia  |  ⚽ Liga Super Malaysia – Lebih 500 pasaran setiap perlawanan  |  💳 Deposit GrabPay dalam masa 2 minit – terus bertaruh!  |  🏆 Bonus Deposit Pertama sehingga RM500 – daftar sekarang  |  ⚽ FarizM*** menang RM12,300 di EPL Handicap Asia  |  🏀 NBA & Bola Keranjang – odds terbaik di scrplay apk  | 
Platform Pertaruhan Sukan #1 Malaysia

Scrplay APK – Pertaruhan Sukan Terlengkap Dengan Odds Terbaik Di Malaysia

Dari bola sepak Liga Super Malaysia dan EPL hinggalah ke badminton, e-sukan, dan bola keranjang NBA – scrplay apk menghadirkan ribuan pasaran pertaruhan sukan dalam satu platform yang mudah, selamat, dan boleh diakses 24 jam sehari dari mana sahaja di Malaysia.

30+
Sukan Ditawarkan
500+
Pasaran Per Perlawanan
24/7
Pertaruhan Live
RM2
Minimum Taruhan
scrplay apk

Pertaruhan Sukan Di Scrplay APK – Lebih Daripada Sekadar Bertaruh

Bagi rakyat Malaysia, sukan bukan sekadar hiburan – ia adalah sebahagian daripada jiwa dan budaya kita. Sama ada berteriak semangat untuk Harimau Malaya di Stadium Bukit Jalil, berdebar-debar menonton Datuk Lee Chong Wei (kini generasi baharu seperti Lee Zii Jia) berlawan di pentas antarabangsa, atau mengikuti keputusan EPL setiap hujung minggu – semangat terhadap sukan ada di mana-mana dalam masyarakat Malaysia. Dan dengan scrplay apk, semangat itu kini boleh bertukar menjadi sesuatu yang lebih menggembirakan lagi.

Scrplay apk menawarkan platform pertaruhan sukan yang paling lengkap dan komprehensif untuk pengguna Malaysia. Kami faham apa yang pemain tempatan mahukan – pilihan sukan yang relevan dengan konteks Malaysia, odds yang kompetitif dan adil, sistem yang mudah digunakan pada telefon pintar, dan kaedah deposit yang biasa digunakan oleh rakyat Malaysia seperti DuitNow, Touch 'n Go eWallet, dan GrabPay. Semua ini ada dalam satu platform, scrplay apk.

Yang membezakan scrplay apk daripada platform lain ialah keluasan pilihan pasaran pertaruhan untuk setiap sukan. Untuk perlawanan bola sepak EPL atau Liga Super Malaysia sahaja, anda boleh memilih daripada lebih 500 pasaran yang berbeza – dari 1X2 yang mudah, handicap Asia, over/under gol, skor tepat, pencetak gol pada bila-bila masa, bilangan sudut, kad kuning, hinggalah ke kombinasi parlay yang boleh menggandakan kemenangan anda. Ini bukan sahaja tentang menang atau kalah – ia tentang menguji pengetahuan mendalam anda tentang sukan yang anda cintai.

Selain bola sepak, scrplay apk merangkumi lebih 30 kategori sukan dari seluruh dunia. Peminat badminton boleh bertaruh pada kejohanan BWF World Tour yang kerap diwarnai oleh pemain-pemain Malaysia. Penggemar e-sukan boleh menjejaki dan bertaruh pada pertandingan Mobile Legends, Dota 2, dan Valorant yang semakin popular di kalangan anak muda Malaysia. Bahkan peminat Formula 1, tinju, MMA, snuker, dan golf pun tidak ketinggalan – semua ada di scrplay apk.

Perlawanan Pilihan – Odds Semasa
⚽ Liga Super Malaysia – Peringkat 22
Johor Darul Ta'zim vs Selangor FC
LIVE 58' 1 – 0
JDT Menang1.65
Seri3.60
Selangor4.80
⚽ English Premier League – GW36
Manchester City vs Arsenal
Malam ini, 3:00AM (MYT)
Man City1.90
Seri3.50
Arsenal3.80
🏸 BWF World Tour – Malaysia Masters
Lee Zii Jia vs Viktor Axelsen
LIVE Set 2 – 14/11
Lee Zii Jia2.20
Axelsen1.72
🎮 E-Sukan – MPL Malaysia Season 15
Team HAQ vs Burn X Flash
Esok, 8:00PM (MYT)
Team HAQ1.85
Burn X1.97

Jenis Pasaran Pertaruhan Yang Tersedia Di Scrplay APK

Salah satu kekuatan terbesar scrplay apk ialah keluasan jenis pasaran pertaruhan yang ditawarkan untuk setiap sukan. Pemain baru yang baru bermula boleh melekat pada pasaran yang mudah seperti 1X2 atau over/under, manakala pemain berpengalaman boleh meneroka pasaran yang lebih khusus:

  • 1X2 (Keputusan Perlawanan) – Pertaruhan paling asas: pilih pasukan rumah menang, seri, atau pasukan tamu menang.
  • Handicap Asia – Sistem handicap yang memberikan kelebihan atau halangan kepada pasukan tertentu untuk menyamakan peluang. Tiada seri dalam handicap Asia.
  • Over / Under (Jumlah Gol) – Bertaruh sama ada jumlah gol/mata/set dalam perlawanan melebihi atau kurang dari angka yang ditetapkan.
  • Correct Score – Ramalkan skor tepat perlawanan. Odds lebih tinggi, potensi kemenangan lebih besar.
  • Pencetak Gol Pertama / Bila-bila Masa – Pilih pemain yang akan mencetak gol pertama atau sekurang-kurangnya sekali dalam perlawanan.
  • Parlay / Accumulator – Gabungkan beberapa taruhan dalam satu tiket untuk menggandakan potensi kemenangan.
  • In-Play / Pertaruhan Langsung – Pasang taruhan semasa perlawanan berlangsung dengan odds yang berubah mengikut perkembangan.
  • Pertaruhan Separuh Masa – Bertaruh pada keputusan separuh masa pertama sahaja, berasingan dari keputusan penuh.
  • Pertaruhan Khas – Pasaran unik seperti bilangan sudut, kad kuning/merah, atau penalti dalam perlawanan.
Dasar Privasi Kami

Semua maklumat peribadi anda dilindungi dengan enkripsi SSL 256-bit. Scrplay APK tidak berkongsi data anda dengan mana-mana pihak ketiga tanpa kebenaran anda. Kami mematuhi undang-undang perlindungan data Malaysia sepenuhnya. Baca Dasar Privasi penuh kami.

Kaedah Deposit
DuitNow FPX Touch 'n Go GrabPay Boost ShopeePay Maybank2u CIMB Clicks

Minimum deposit RM30. Diproses dalam masa 2–5 minit sahaja.

Promosi Sukan
  • Bonus Deposit Pertama sehingga RM500
  • Cashback mingguan 5% semua taruhan sukan
  • Gandaan odds khas perlawanan Liga Super Malaysia
  • Bonus parlay setiap hujung minggu
  • Bonus referral RM50 setiap rakan baru
  • Pertaruhan percuma untuk ahli VIP bulanan

Kategori Sukan Di Scrplay APK

Lebih 30 kategori sukan untuk memenuhi setiap citarasa pemain Malaysia

Bola Sepak

Liga Super Malaysia, EPL, La Liga, Bundesliga, Champions League – ribuan perlawanan setiap minggu.

Paling Popular
Badminton

Kejohanan BWF World Tour, Thomas & Uber Cup, serta perlawanan yang menampilkan pemain-pemain Malaysia.

Kebanggaan MY
E-Sukan

Mobile Legends, Dota 2, Valorant, CS2 – liga tempatan MPL Malaysia hingga kejohanan antarabangsa.

Trend Terkini
Bola Keranjang

NBA, FIBA, dan liga bola keranjang Asia – pasaran moneyline, handicap dan over/under point tersedia.

NBA Live
Tenis

Grand Slam, ATP, WTA – bertaruh pada pemenang set, perlawanan, dan pasaran in-play yang dinamik.

In-Play
Formula 1

Kejohanan Dunia F1 – bertaruh pada pemenang perlumbaan, podium, fastest lap, dan pole position.

Adrenalin
Tinju & MMA

Perlawanan UFC, ONE Championship, dan tinju dunia – pemenang, kaedah kemenangan, dan pusingan.

Sengit
Sukan Lain

Golf, ragbi, bola tampar, hoki, snuker, kriket dan banyak lagi – scrplay apk sentiasa menambah sukan baharu.

Pelbagai
scrplay apk

Pertaruhan Live – Rasa Debaran Sebenar

Pasang taruhan semasa perlawanan berlangsung dengan odds yang berubah setiap saat

⚽ JDT vs Selangor – Menit 58', 1-0 🏸 Lee Zii Jia vs Axelsen – Set 2, 14-11 🏀 Lakers vs Celtics – Q3: 88-79 🎮 MPL MY: Team HAQ – Game 2/3 ⚽ Man City vs Arsenal – Bermula 3AM MYT 🎾 Alcaraz vs Sinner – Set 3 Sedang Berlangsung ⚽ JDT vs Selangor – Menit 58', 1-0 🏸 Lee Zii Jia vs Axelsen – Set 2, 14-11 🏀 Lakers vs Celtics – Q3: 88-79 🎮 MPL MY: Team HAQ – Game 2/3 ⚽ Man City vs Arsenal – Bermula 3AM MYT 🎾 Alcaraz vs Sinner – Set 3 Sedang Berlangsung

Ciri pertaruhan live atau in-play di scrplay apk adalah salah satu yang paling disukai oleh pemain Malaysia. Apabila anda menonton perlawanan JDT di Stadium Sultan Ibrahim dan selepas 30 minit anda nampak JDT memainkan bola dengan baik tetapi masih belum menjaringkan gol – anda boleh terus masuk ke scrplay apk dan pasang taruhan live bahawa JDT akan menang dalam perlawanan tersebut, dengan odds yang mungkin lebih menarik berbanding odds pra-perlawanan.

Sistem live betting scrplay apk dikemaskini dalam masa nyata, dengan odds yang berubah mengikut perkembangan semasa perlawanan. Ini memberikan peluang kepada pemain yang bijak membaca perlawanan untuk mendapatkan nilai odds yang lebih baik berbanding mereka yang hanya bertaruh sebelum perlawanan bermula. Ia adalah satu kemahiran tambahan yang boleh dipelajari dan diasah dari masa ke masa.

Untuk memastikan pengalaman live betting yang lancar, scrplay apk menggunakan infrastruktur teknologi yang pantas dan stabil. Odds dikemaskini dalam sekelip mata, penerimaan taruhan adalah serta-merta, dan paparan statistik perlawanan semasa membantu anda membuat keputusan yang lebih bermaklumat. Semua ini boleh dinikmati terus dari aplikasi mudah alih scrplay apk tanpa sebarang lag atau gangguan.

Populariti Sukan Dalam Kalangan Pemain Scrplay APK
Bola Sepak72%
Badminton48%
E-Sukan61%
Bola Keranjang (NBA)38%
Tenis29%

Berdasarkan data aktiviti pemain aktif scrplay apk – Malaysia 2026.

Pemenang Sukan Terkini

ZulA***JDT vs Selangor – Handicap Asia
RM 8,500
FarizM***EPL – Man City Parlay x4
RM 12,300
HaikalR***MPL MY – Mobile Legends
RM 3,750
NurliS***BWF – Lee Zii Jia Menang
RM 2,400
AzharK***NBA – Lakers Over 220.5
RM 5,100
SuriyaB***Liga Super – Correct Score
RM 9,600
IzwanH***EPL – Live Betting Arsenal
RM 4,200
ZulA***JDT vs Selangor – Handicap Asia
RM 8,500
FarizM***EPL – Man City Parlay x4
RM 12,300
HaikalR***MPL MY – Mobile Legends
RM 3,750
NurliS***BWF – Lee Zii Jia Menang
RM 2,400
AzharK***NBA – Lakers Over 220.5
RM 5,100
SuriyaB***Liga Super – Correct Score
RM 9,600
IzwanH***EPL – Live Betting Arsenal
RM 4,200
scrplay apk

Bola Sepak Malaysia – Sukan Pertaruhan #1 Di Scrplay APK

Tidak perlu dipersoalkan lagi – bola sepak adalah raja sukan pertaruhan di Malaysia, dan scrplay apk menjadi destinasi utama peminat bola sepak tempatan yang ingin merasai lebih daripada sekadar menonton. Liga Super Malaysia menampilkan pasukan-pasukan seperti Johor Darul Ta'zim yang mendominasi bola sepak tempatan, Selangor FC yang mempunyai penyokong setia dari seluruh Lembah Klang, Pahang FA, Perak FC, dan banyak lagi – semua tersedia untuk dipertaruhkan di scrplay apk.

Selain liga tempatan, peminat EPL Malaysia juga mendapat layanan yang istimewa di scrplay apk. Setiap hujung minggu semasa musim EPL berlangsung, terdapat puluhan perlawanan yang boleh dipertaruhkan dengan lebih 500 pasaran berbeza setiap perlawanan. Sama ada anda penyokong setia Manchester United, pemuja taktik Arsenal, atau sekadar penganalisis yang bertaruh berdasarkan analisis statistik – scrplay apk menyediakan semua yang anda perlukan.

Untuk perlawanan bola sepak Liga Champions UEFA pula, scrplay apk menawarkan pengalaman pertaruhan yang paling komprehensif – dari peringkat kumpulan sehinggalah ke perlawanan akhir. Pemain boleh memasang parlay merentasi beberapa perlawanan dalam satu malam untuk menggandakan potensi kemenangan mereka dengan hanya beberapa klik dalam aplikasi scrplay apk.

Kedudukan Liga Super Malaysia 2026 (Pusingan 22)

# Pasukan M M S K PD Mata
1 Johor Darul Ta'zim 221642+2852
2 Selangor FC 221354+1644
3 Pahang FA 221264+1142
4 Perak FC 221156+838
5 Sabah FA 22976+534
6 Terengganu FC 22958+232

Kedudukan adalah ilustrasi. M = Main, M = Menang, S = Seri, K = Kalah, PD = Perbezaan Gol.

Cara Buat Parlay Yang Menguntungkan

Parlay atau accumulator adalah salah satu cara terpantas untuk menggandakan kemenangan kecil menjadi besar. Gabungkan 3–5 perlawanan yang anda yakin dalam satu tiket parlay di scrplay apk:

  • Pilih 3–5 perlawanan yang anda analisis dengan teliti
  • Gunakan pasaran mudah seperti 1X2 atau handicap Asia
  • Elakkan memasukkan terlalu banyak perlawanan – risiko meningkat
  • Bermula dengan jumlah kecil seperti RM10–RM20 untuk belajar
  • Odds akan darab secara automatik – taruhan RM20 x odds 5.0 = RM100 kembali

E-Sukan Di Scrplay APK – Untuk Generasi Digital Malaysia

E-sukan atau sukan elektronik telah menjadi fenomena global yang amat kuat di Malaysia, terutamanya dalam kalangan golongan muda berusia 18–35 tahun. Dengan komuniti pemain Mobile Legends yang besar, skena Dota 2 dan Valorant yang aktif, serta kejohanan MPL Malaysia yang ditonton oleh ratusan ribu penonton setiap musim – e-sukan sudah menjadi sebahagian tidak boleh dipisahkan daripada budaya sukan Malaysia moden.

Mobile Legends

MPL Malaysia, M-Series World Championship – bertaruh pada perlawanan liga dan antarabangsa.

Dota 2

The International, ESL One – kejohanan Dota 2 terbesar di dunia dengan hadiah kolam berbillion ringgit.

Valorant

VCT Pacific, VCT Masters – liga Valorant Asia-Pasifik yang mula merangkumi pasukan Malaysia.

CS2 & Lain-lain

Counter-Strike 2, League of Legends, FIFA e-sukan – pelbagai pilihan untuk setiap jenis peminat e-sukan.

Kenapa Pilih Scrplay APK Untuk Pertaruhan Sukan?

Kelebihan nyata yang menjadikan scrplay apk pilihan pertama pemain Malaysia

Odds Kompetitif & Adil

Scrplay apk menawarkan odds yang kompetitif untuk semua pasaran sukan. Margin kami antara yang terendah di Malaysia, bermakna potensi pulangan anda adalah lebih tinggi berbanding platform lain.

Live Betting Masa Nyata

Sistem in-play scrplay apk dikemaskini dalam sekelip mata. Pasang taruhan semasa perlawanan berlangsung dengan keyakinan bahawa odds yang anda terima adalah terkini dan tepat.

500+ Pasaran Per Perlawanan

Lebih daripada sekadar 1X2 – scrplay apk menawarkan ratusan pasaran unik untuk setiap perlawanan bola sepak utama, memberikan peluang kepada pemain analitis untuk memanfaatkan pengetahuan mereka.

Aplikasi Mudah Alih Terbaik

Aplikasi scrplay apk untuk Android dan iOS direka dengan antara muka yang bersih dan responsif untuk pertaruhan sukan. Semua statistik, odds, dan fungsi taruhan ada di hujung jari anda.

Statistik & Analisis Perlawanan

Scrplay apk menyediakan statistik perlawanan terkini, rekod head-to-head, dan data prestasi pasukan untuk membantu anda membuat keputusan pertaruhan yang lebih bermaklumat.

Deposit & Pengeluaran Kilat

Isi akaun dalam masa bawah 2 minit menggunakan DuitNow, Touch 'n Go, GrabPay, Boost, ShopeePay atau FPX. Pengeluaran kemenangan diproses dalam masa 5–15 minit sahaja.

Cara Mula Bertaruh Sukan Di Scrplay APK

4 langkah mudah dan anda sudah bersedia untuk memasang taruhan pertama anda

1
Daftar Akaun

Klik "Daftar", isi nama penuh, nombor telefon Malaysia, dan kata laluan. Akaun aktif dalam masa kurang dari 2 minit tanpa sebarang dokumen diperlukan.

2
Buat Deposit

Pilih DuitNow, Touch 'n Go, GrabPay, Boost, ShopeePay atau FPX. Deposit minimum RM30 masuk ke dompet anda serta-merta untuk mula bertaruh.

3
Pilih Sukan & Perlawanan

Pergi ke bahagian Sukan di scrplay apk. Pilih kategori – bola sepak, badminton, e-sukan, NBA – kemudian pilih perlawanan dan pasaran yang anda mahukan.

4
Pasang Taruhan & Tonton

Tetapkan jumlah taruhan, sahkan slip pertaruhan anda, dan tonton perlawanan dengan semangat yang berbeza apabila ada kepentingan pada setiap gol!

scrplay apk

Badminton Malaysia – Kebanggaan Negara Yang Boleh Menguntungkan

Malaysia mempunyai tradisi yang kaya dalam badminton antarabangsa. Dari legenda Datuk Lee Chong Wei yang pernah mendominasi dunia badminton selama bertahun-tahun, kini barisan pemain muda Malaysia seperti Lee Zii Jia, Ng Tze Yong, dan pasangan berganda Aaron Chia/Soh Wooi Yik terus mengharumkan nama negara di pentas BWF World Tour. Bagi peminat badminton Malaysia yang mengikuti setiap perlawanan dengan tekun, pengetahuan mendalam ini adalah satu kelebihan besar dalam pertaruhan.

Di scrplay apk, perlawanan badminton BWF World Tour dirangkumi sepenuhnya – dari Super 100 sehinggalah ke Kejohanan Dunia BWF dan Sukan Olimpik. Anda boleh bertaruh pada pemenang perlawanan, pemenang set, jumlah mata dalam sesuatu game, atau pasaran in-play yang dikemaskini setiap poin apabila perlawanan sedang berlangsung. Ini menjadikan pengalaman menonton badminton Malaysia menjadi lebih seru dan bermakna.

Scrplay apk juga mengikuti perlawanan Piala Thomas dan Piala Uber – kejohanan beregu negara yang menjadi sumber kebanggaan besar bagi rakyat Malaysia. Apabila Malaysia bertanding dalam perlawanan penting, anda boleh menambahkan dimensi kewangan kepada sokongan anda dengan memasang taruhan melalui scrplay apk, sambil terus menyokong pasukan negara dengan sepenuh hati.

Panduan Bertaruh Sukan Secara Bertanggungjawab

Bertaruh sukan di scrplay apk adalah menyeronokkan apabila dilakukan dengan bijak dan bertanggungjawab. Berikut adalah beberapa panduan praktikal dari kami untuk memastikan pengalaman anda kekal positif:

  • Tetapkan bajet harian dan mingguan – Hanya gunakan wang yang anda mampu kehilangan tanpa ia menjejaskan perbelanjaan harian anda.
  • Jangan kejar kerugian – Jika anda mengalami siri kerugian, berhenti sebentar dan jangan bertaruh lebih besar untuk "mendapatkan semula" wang yang hilang.
  • Analisis sebelum bertaruh – Luangkan masa untuk mengkaji statistik, rekod pasukan, dan berita terkini sebelum memasang taruhan.
  • Nilai odds secara objektif – Jangan bertaruh semata-mata kerana anda penyokong setia sesebuah pasukan. Analisis yang objektif menghasilkan keputusan yang lebih baik.
  • Gunakan ciri had akaun – Scrplay apk menyediakan pilihan untuk menetapkan had deposit dan taruhan dalam tetapan akaun anda.

Soalan Lazim – Sukan

Scrplay apk menawarkan lebih 30 kategori sukan termasuk bola sepak (Liga Super Malaysia, EPL, La Liga, Bundesliga, Champions League), badminton (BWF World Tour, Thomas & Uber Cup), e-sukan (Mobile Legends MPL Malaysia, Dota 2, Valorant, CS2), bola keranjang (NBA, FIBA), tenis (Grand Slam, ATP, WTA), Formula 1, tinju, MMA, golf, ragbi, bola tampar, hoki, snuker, dan banyak lagi.

Handicap Asia memberikan kelebihan atau halangan gol kepada pasukan tertentu untuk menyamakan peluang pertaruhan. Contohnya, jika JDT diberi handicap -1.5 gol, bermakna JDT perlu menang dengan sekurang-kurangnya 2 gol bagi taruhan JDT menang. Perbezaan utama dengan 1X2 ialah tiada pilihan seri dalam handicap Asia – anda hanya pilih satu daripada dua pasukan, dan peluangnya lebih seimbang. Ramai pemain Malaysia lebih suka handicap Asia kerana odds yang lebih konsisten dan tiada risiko hasil seri.

Ya, scrplay apk menyokong pertaruhan in-play atau live betting untuk kebanyakan perlawanan sukan utama. Anda boleh memasang taruhan semasa perlawanan sedang berlangsung dengan odds yang dikemaskini dalam masa nyata mengikut perkembangan perlawanan. Ciri ini membolehkan pemain yang bijak membaca perlawanan untuk mendapatkan nilai odds yang lebih baik berbanding bertaruh sebelum perlawanan bermula.

Minimum taruhan untuk kebanyakan pasaran sukan di scrplay apk ialah RM2 setiap tiket. Untuk parlay atau accumulator, minimum kekal di RM2 tetapi had maksimum bergantung kepada bilangan pilihan dan jenis pasaran. Ini membolehkan pemain dari semua peringkat untuk menyertai tanpa tekanan kewangan yang besar.

Proses asas pertaruhan e-sukan di scrplay apk adalah sama dengan sukan lain – anda memilih perlawanan, memilih pasaran (pemenang perlawanan, pemenang map, handicap), dan menetapkan jumlah taruhan. Perbezaannya ialah konteks pertaruhan: e-sukan mempunyai pasaran unik seperti "first blood", bilangan kill, atau pemenang setiap map dalam perlawanan berbilang game. Pemain yang mengikuti skena e-sukan Malaysia dengan teliti mempunyai kelebihan besar dalam pertaruhan ini.

Scrplay apk menerima semua kaedah bayaran utama Malaysia – DuitNow, FPX (Maybank2u, CIMB Clicks, RHB Now), Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, dan ShopeePay. Deposit minimum ialah RM30 dan wang masuk ke dalam akaun anda dalam masa 2–5 minit. Pengeluaran kemenangan juga diproses dengan pantas melalui kaedah yang sama dalam masa 5–15 minit.

Tawaran Khas Sukan

Bonus Deposit Pertama
Dapatkan sehingga RM500 bonus untuk deposit pertama. Boleh digunakan untuk semua jenis taruhan sukan di scrplay apk.
Cashback Mingguan 5%
Setiap minggu, terima semula 5% cashback dari kerugian bersih anda di bahagian sukan secara automatik tanpa perlu membuat tuntutan.
Gandaan Odds Liga Super
Setiap perlawanan Liga Super Malaysia yang terpilih mendapat odds yang ditingkatkan khas untuk pengguna scrplay apk. Ikuti notifikasi dalam apl.
Bonus Parlay Hujung Minggu
Parlay 4 pilihan atau lebih pada hujung minggu dan dapatkan bonus tambahan sehingga 25% dari kemenangan parlay anda.
Daftar & Tuntut Bonus Sekarang
Permainan Bertanggungjawab

Scrplay apk menggalakkan semua ahli untuk bertaruh secara bertanggungjawab. Tetapkan had deposit dan had taruhan harian dalam akaun anda. Jika pertaruhan sudah menjejaskan kehidupan seharian anda, sila layari halaman Permainan Bertanggungjawab kami untuk mendapat bantuan dan sokongan.

Komitmen Dasar Privasi

Scrplay APK tidak berkongsi maklumat pemain dengan mana-mana pihak ketiga. Semua data transaksi dan maklumat peribadi anda disimpan dengan selamat menggunakan penyulitan tahap industri. Untuk butiran penuh, sila baca Dasar Privasi kami.

English